Category : Uygulamaya Giriş

Home » Archive by category : Uygulamaya Giriş

Webview Kullanımı | Web Sitesini Uygulamaya Çevirmek Webview nedir : Web sayfalarınızı veya html sayfalarını  uygulamanız içinde görüntüleyebileceğiniz bir bileşendir. Webview genel olarak kodlar içinde kullanımı mevcuttur  ama biz sistemimizdeki kullanım şeklinden bahsedeceğiz. Menülerde bu isimde özelliği aramaya gerek yok çünkü böyle bir isim yok Webview Genel adıdır. Amaç: Web sitesini veya herhangi bir html ..

Read more

Dizayn Menüsü Özellikleri Mobil Uygulama Geliştirme Dizayn Sekmesi İnceleyelim. Tema değiştirin : Size Uygun bir tema seçip uygulama geliştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. (Temayı seçmek Sadece ordaki resimleri kullanılacak anlamına gelmiyor.) sekmeye tıkladığımızda tema listesi gelir. Ana Sayfa Düzenini Değiştir : Bu sekme önemli ! bu sekmede yapılacak değişiklik menü kısımlarının yerleşmesidir kendi istediğimiz şekilde ..

Read more

Mobil Uygulama Oluşturmak Kayıt Olurken Kullanmış olduğunuz mail ile kayıt olmadığınız tespit edildiğinde hesabınız silinir.   tasarla.mobiluygulamatasarla.com ‘dan giriş yaptıktan sonra yukardaki gibi bir ekranla karşılaşırız. uygulama adını yazıp oluştur dedikten sonra karşımıza alttaki  ekran gelecektir. Üstteki uygulama geliştirme ekranını görüyorsanız artık mobil uygulamanızı yapmaya başlayabilirsiniz. Mobil Uygulama Tas..

Read more